|
Na společné cestě
Hlavní stránka>Novinky>Hlavní opravy I/35, Koutníkovy ulice v Hradci Králové končí

Novinky

3. 9. 2018

Hlavní opravy I/35, Koutníkovy ulice v Hradci Králové končí

Hlavní práce na Koutníkově ulici v Hradci Králové na I/35 se blíží ke konci a od 9. září bude průjezd místem bez omezení. Do konce září budou probíhat ještě dokončovací práce. Opravu silnice provádí EUROVIA CS pro ŘSD ČR.

 „Hlavní práce na úseku dlouhém 1,5 km Koutníkovy ulice se blíží ke konci, takže průjezd místem bude plynulý od 9. září. Bohužel na konci srpna došlo na dané silnici k dopravní nehodě, která poničila již nový povrch vozovky a tak bylo rozhodnuto o jeho okamžité opravě. Práce a dopravní opatření  se tak bohužel o několik dní prodloužily oproti plánu,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.

Do úplného dokončení prací zbývá ještě realizovat vodící proužky v místě a výškově upravit uliční vpusti. Tyto práce si vyžádají dílčí bodová opatření provozu kvůli zabezpečení bezpečného místa pro pracovníky.

Na I/35 v Koutníkově ulici v Hradci Králové byl kompletně vyměněn povrch vozovky. Součástí prací byla také obnova vodorovného a svislého dopravního značení a práce zahrnovaly rovněž úpravy inženýrských sítí.

 

Základní informace:

Název: I/35 Hradec Králové, ul. Koutníkova, oprava silnice

Investor: ŘSD ČR

Zhotovitel: EUROVIA CS

Termín modernizace: 07 – 09/ 2018

Novinky

3. 9. 2018

Hlavní opravy I/35, Koutníkovy ulice v Hradci Králové končí

Hlavní práce na Koutníkově ulici v Hradci Králové na I/35 se blíží ke konci a od 9. září bude průjezd místem bez omezení. Do konce září budou probíhat ještě dokončovací práce. Opravu silnice provádí EUROVIA CS pro ŘSD ČR.
více zde

28. 8. 2018

Omezení dopravy na D1 u Prahy končí, opravy jsou pro letošní rok hotové

Na úseku dálnice D1 v km 12 – 16 u Prahy opravy pro letošní rok končí. Místem projedou řidiči bez omezení již o posledním víkendu letních prázdnin, tj. …
více zde